ČMN získává nemovitost na nejznámějším náměstí v zemi

Václavské náměstí nabízí pouze 63 budov a Českomoravská Nemovitostní získává jednu z nich. Portfolio nemovitostí holdingu ČMN rozšířila kancelářská budova v horní části Václavského náměstí s výhledem na sochu sv. Václava a Národní muzeum. Hodnota nemovitostí holdingu ČMN tak krátce před koncem roku 2018 dosahuje již 1,5 miliardy korun.

„Václavské náměstí je považováno za jednu z nejprestižnějších adres v celé České republice a my jsme velice rádi, že se můžeme pyšnit budovou právě zde,“ říká Radek Stacha, místopředseda představenstva holdingu ČMN a dodává: „hodnota nemovitostí přesahující 1,5 miliardy je skvělý výsledek snažení celého týmu a našich partnerů. Za necelé tři roky se nám podařilo dostat mezi významné hráče na českém nemovitostním trhu a v našem růstu nehodláme zpomalovat.“

Akviziční apetit holdingu ČMN stále roste, jen pro rok 2019 plánuje ČMN hodnotu svého portfolia minimálně ztrojnásobit. „Stále platí, že naším cílem jsou kancelářské objekty, a to zejména v Praze. Rádi bychom také upevnili svojí pozici v Brně, kde naše společnost sídlí,“ upřesňuje plány pro nadcházející rok Jan Fiala, předseda představenstva.

Českomoravská Nemovitostní je realitní holding, který se zaměřuje na nákup a držbu komerčních nemovitostní v České republice. V tomto segmentu cílí zejména na kancelářské budovy, které vnímá jako dobře predikovatelné a konzistentní z pohledu generování nájemních výnosů.

X