Portfolio ČMN rozšiřuje první velká nemovitost

Českomoravská Nemovitostní dokončila svojí první velkou transakci. Po dvou menších nemovitostech lokálního charakteru vstoupila mezi významné hráče na českém realitním trhu a od skupiny IMMOFINANZ získala nemovitost v níž sídlí společnost ŠkoFIN (podnikající pod obchodní značkou Volkswagen Financial Services).

„Cílíme na objekty ve velkých městech a zároveň na významné národní i nadnárodní hráče, s nimiž budujeme dlouhodobá partnerství. Centrála VWFS je strategickou budovou s výbornou dopravní dostupností,“ řekl Jan Fiala, předseda představenstva holdingu ČMN, a dodal: „klademe důraz na dlouhodobý investiční horizont a bonitu nájemníků v jednotlivých nemovitostech.“

Škofin je situován v západní části Prahy na ulici Pekařská s téměř 6 500 m² ve čtyřech nadzemních podlažích. Nemovitost, která byla postavena nájemci na míru, je ve výhodné lokalitě, která nabízí skvělé dopravní propojení. Má přímý přístup k dálničnímu tahu na Německo a k Letišti Václava Havla v Ruzyni, stejně jako napojení na metro skrze stanici Nové Butovice (linka B) v pěší vzdálenosti.

Českomoravská Nemovitostní je realitní holding, který se zaměřuje na nákup a držbu komerčních nemovitostní v České republice. V tomto segmentu cílí zejména na kancelářské budovy, které vnímá jako dobře predikovatelné a konzistentní z pohledu generování nájemních výnosů.

X